Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися


Изображение 1
25-03-2024

Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ «Кредобанк»

— Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші дні після початку повномасштабної війни, що було справді великим подвигом і неабияким досягненням фінансової системи.

Надалі найбільшим викликом залишається робота в умовах невизначеності, коли потрібно гнучко та оперативно реагувати на подальші зміни, виклики, і це те, чого нас навчила велика війна. Безпека співробітників також залишається викликом, особливо в регіонах, де атаки відбуваються найчастіше. На жаль, Кредобанк мав знищені відділення в Києві, Вінниці й Херсоні, які ми за рік відновили. Під час однієї з ракетних атак на Львів через ударну хвилю постраждав головний офіс Кредобанку.

Нині особливо важливими є також зусилля, пов’язані з цифровізацією, на що раніше вже вплинула пандемія. Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися в умовах війни, адже, кажучи прямо, війна вимагає готовності працювати з клієнтами дистанційно. Ми не можемо скликати їх у відділення, бо в деяких регіонах просто йдеться про фізичну загрозу. Тому ми повернулися до проєктів діджиталізації та віддаленої роботи з подвійною силою – проводимо цифровізацію процесів у відділеннях та розширюємо дистанційні канали обслуговування клієнтів, а наприкінці року ми матимемо оновлений мобільний банкінг.

Нашими очікуваннями є і подальший приріст вкладів в гривні. За перші два місяці 2024 року, як і в минулому році, в Кредобанку спостерігали наявний приріст депозитів фізичних осіб в національній валюті. Здебільшого клієнтів цікавлять короткотермінові вклади – на чотири та шість місяців. Менше цікавлять вкладників річні вклади, проте і такі залучення присутні. Банк має стандартну пропозицію ставок по вкладу "Прибутковий", унікальну пропозицію по вкладу "Прибутковий" в польських злотих - 2% річних на термін 4 місяці, а по вкладу "Крафтовий", який передбачає можливість поповнення, процентна ставка може змінюватись залежно від розміщеної суми на вкладі:  від суми 5 млн. грн. додається 1% до основної ставки, від суми 10 млн. грн. - додається 2 % до основної ставки. Для наших клієнтів залишаються важливими аспекти, пов’язані зі стабільним веденням рахунків, здійсненням локальних переказів, купівлею валюти в межах, встановлених законодавством, формами вкладення коштів і депозитами.

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела