Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»


Изображение 1
18-09-2023

Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ «Кредобанк»

— Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень та збереження своїх фінансових надходжень. Великий кредит довіри в населення отримала банківська система, яка змогла вистояти у перші місяці війни та продовжила повноцінно працювати. Упродовж всього часу ми спостерігали збільшення депозитної бази. Українські клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів, отримуючи при цьому пасивний дохід.

Ми впровадили в Кредобанку можливість купівлі безготівкової валюти з подальшим розміщенням на депозит для фізичних осіб. Можна констатувати, що дана послуга користується великим попитом. З моменту впровадження послуги близько 8 тисяч клієнтів скористалися можливістю купити валюту з розміщенням на депозит. Послуга є цікавою для банку, оскільки допомагає нарощувати як строкову базу вкладів (депозитів), так і залучати нових клієнтів до банку. В той же час, дає можливість клієнту придбати валюту за вигідним курсом.

Кредобанкові вдалося сформувати для наших роздрібних клієнтів екосистему пропозицій послуг у польських злотих, невід'ємною частиною якої є банківські картки та швидкі і недорогі перекази з Польщі в Україну. Наприкінці березня 2023 року ми запровадили депозит «Прибутковий» у польських злотих, що став єдиною пропозицією в цій валюті в Україні. Депозит у злотих має найвищу відсоткову ставку серед вкладів банку в іноземній валюті. На даний момент ставка по депозиту складає 2% річних. Сьогодні ми пропонуємо вклад у польських злотих терміном на три й чотири місяці з щомісячною виплатою відсотків. Відкрити депозит у злотих можна як в онлайн-банкінгу KredoBank, так і у відділенні банку.

Роль дистанційних каналів зараз стрімко зростає. Більшість функцій та операцій, які виконуються на відділеннях, Кредобанк оперативно переносить і в дистанційні канали. Важливу роль особливо відіграє дистанційне залучення клієнтів, до чого привели воєнні події в Україні через міграцію населення закордон.

На даний момент досить значна частка нових клієнтів залучаються саме через дистанційні канали без потреби візиту до відділення.

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела