Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає


Изображение 1
27-03-2023

Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ «Кредобанк»

 

Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни та адаптується до обставин. У воєнний час ми маємо бути готовими до викликів та націленими на майбутнє. Як у перші дні повномасштабних військових дій, так і зараз клієнти потребують швидкого доступу до своїх коштів. Відповідно найбільшим попитом в нашому банку користувалися і користуються короткотермінові депозитні вклади на три та шість місяців. На сьогодні в Кредобанку маємо в своїй лінійці єдиний вклад «Прибутковий» для масового клієнта, який не передбачає дострокового закриття, лонгації та поповнення. Підвищення ставки на валютні вклади частково активізувало клієнтів перерозміщувати кошти з поточних рахунків на депозитні терміном на три та шість місяців. Попри збільшення попиту на депозити в іноземній валюті таки суттєво переважають вклади в гривні. Війна змінює пріоритети й потреби.

Ресурсна база Кредобанку забезпечує якісне відкриття та обслуговування рахунків у валютах UAH, USD, EUR та PLN, а також випуск карт різних типів залежно від тарифного пакету до них. Клієнтів такі послуги зацікавили. За останні півроку ми спостерігаємо збільшення кількості клієнтів, що відкривають рахунки в іноземних валютах та гривні. Показник поступово наближається до рівня довоєнного часу. Напевно, додатковим чинником у даній ситуації є суттєвий відсоток українців, що виїхали після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Кредобанк пропонує своїм клієнтам за кордоном повноцінне дистанційне обслуговування за допомогою мобільного додатку. Нові клієнти можуть відкрити рахунок та отримати віртуальну цифрову картку за лічені хвилини після реєстрації за допомогою додатку «Дія», а існуючі клієнти — також за лічені хвилини — відкрити рахунок та отримати цифрову картку в гривні, польських злотих, доларах США та євро. Картки в злотих та євро можуть отримувати швидкі перекази у злотих та євро з Польщі та країн ЄС, у більшості випадків такі перекази безкоштовні для відправників та є зручним способом поповнення валютних карток.

Окрім того, через кілька днів ми впровадимо вклад «Прибутковий» у польських злотих з процентною ставкою 2% і строком на три місяці. Депозит можна відкрити дистанційно, не відвідуючи відділення. Це добра можливість для наших українців, що перебувають зараз за кордоном і тих, хто немає можливості відвідати відділення банку, зберігати вигідно свої кошти. Безпека наших клієнтів передусім.

Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагав та опікувався людьми, які втікали з-під шквалу ракет. Ми евакуйовували людей до Польщі, організували прихисток у Львові та понад 2 мільйони гривень спрямували на оборонні й гуманітарні потреби.

Кредобанк долучився до розбудови Центру протимінної діяльності Міністерства оборони України, виділивши 7,7 млн грн на діяльність Центру.

Восени 2022 року тисяча першокласників України, які змушені були втікати від війни, отримали новенькі рюкзаки зі шкільним приладдям на суму два мільйони гривень.

П’ять тисяч учнів тернопільських шкіл отримали від Кредобанку світловідбивні браслети для безпечних прогулянок у темний час доби.

Ми бачимо, як з кожним днем потреби зростають. Українська економіка потребує чималої підтримки. Та війна нас зміцнила, згуртувала і навчила працювати наперекір усім бідам.

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела