Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками


Изображение 1
27-03-2023

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK

Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до 18,75% річних у гривні. Це одна з передумов, завдяки якій у 2022 році ми змогли не лише зберегти вкладників, а й залучити нових. Щомісяця ми залучали 60−80 млн грн депозитів фізичних осіб, і більше половина з них — це були нові вкладники. Близько 70% наших клієнтів розміщують депозити у національній валюті. Люди довіряють COMINBANKу. Цьогоріч банк святкуватиме 30-річний ювілей: такий баготорічний досвід дозволяє нашій команді глибоко відчувати та аналізувати ринок, бути гнучкими і навіть під час війни пропонувати українцям кращі фінансові рішення.
Наприклад, з серпня минулого року, коли НБУ дозволив фізичним особам купувати долар США та євро за спеціальним курсом при розміщенні вкладу строком від 3 місяців, у нашому банку з’явився депозитний продукт
«Вигідний курс». Це чудова і вдала альтернатива для клієнтів, які з обережністю ставляться до ризиків курсових коливань, а також воліють скористатися додатковою можливістю заробітку на валютному ринку. Загалом, програми із залучення валюти сприяли динаміці приросту валютних вкладів і їх пожвавленню у банківській системі. Однак, ключовим пріоритетом нашого банку все ж таки залишається активна співпраця із клієнтами за програмами у гривні.
Від початку повномасштабного вторгнення рівень волонтерського руху та благодійності у країні стрімко зріс і банківський сектор, звісно, не лишається осторонь. З перших днів вторгнення ми активно допомагаємо ЗСУ, адже армія — це наш захист, завдяки якому ми маємо можливість працювати і підтримувати економіку. Другим нашим напрямком є допомога цивільним людям, які опинилися у скруті, внутрішнім переселенцям та дітям, тому що ми визнаємо свою відповідальність перед суспільством і в допомозі бачимо свою місію. Зараз безупинна допомога нашій армії залишається пріоритетом: щомісяця ми переказуємо кошти військовому шпиталю та працюємо з благодійними фондами. В нашому випадку за 2022 рік така допомога становить мільйони гривень. Наприкінці 2022-го справи добротворення COMINBANK об’єдналися у системну корпоративну соціальну відповідальність під назвою DOBROKOLO з гаслом — «Добро всім, хто коло тебе». Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками.

Виконуючи своє суспільне покликання під час війни, ми не лишаємось ані осторонь людського горя, ані потреб захисників. Сьогодні ми щиро дякуємо Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України за відзнаку нашої роботи і вручені подяки. Не зупиняємось і продовжуємо тримати фінансовий фронт заради добробуту українців і героїчної Перемоги!

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела