Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»


Изображение 1
18-09-2023

 

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління АТ «КОМІНБАНК»

— Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на валютному ринку сприяли зниженню облікової ставки. Це рішення є цілком обґрунтованим, ми підтримуємо відновлення економіки у важкі часи війни. Значний вплив тут мали й заходи НБУ, які сприяли зміцненню готівкового курсу гривні і це помітно позначилося на привабливості гривневих активів. COMINBANK відреагував на такі зміни динамічно й адаптивно. Ми залишили умови за депозитами на досить привабливому рівні. При зниженні облікової ставки з 25% до 22% принадність наших депозитів скорегувалася усього на 0,5–1% відсотковий пункт. Наразі, в залежності від періоду розміщення вкладів, наші клієнти можуть отримати 17–19% річних.
Оскільки оновлений макропрогноз від НБУ передбачає подальше зниження облікової ставки, ми звертаємо увагу клієнтів на те, що поточний момент для розміщення депозитів є досить вдалим. Так, зниження відбуватиметься поступово. Однак все рівно депозитні програми усіх українських банків пропонуватимуть менший % ніж зараз. Тож зараз є цілком резонним обрати депозит у доларах США на 6–12 місяців і у такий спосіб зафіксувати для себе привабливу ставку. Саме депозитні програми з таким терміном в останні півроку були як найвигіднішими для клієнтів, так і найціннішими для банку.
Також нагадаю, що АТ «КОМІНБАНК» має програму для вкладників «Вигідний курс», через яку цікаво купувати іноземну валюту. Наприклад, сьогодні при розміщенні депозиту на 3 місяці клієнти можуть придбати долар за курсом 37,2 грн. Це досить популярний вклад, особливо у моменти валютних коливань, останній раз таке пожвавлення ми спостерігали наприкінці серпня. В періоди затишшя, коли долар і євро поводяться стабільно, цей вклад органічно поступається за популярністю іншим продуктам, що є цілком передбачуваним.

Що стосується нашої соціальної відповідальності, то перш за все у ці місяці ми об'єднали зусилля з благодійним фондом ONUKY, щоб допомогти людям, які постраждали через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС. Волонтери від нашого банку активно долучилися до зборів гуманітарної місії на Херсонщину. Разом зібрали 250 продуктових наборів.
Крім того ми підтримували БФ ONUKY щомісячними доброчинними внесками. У червні допомогу отримали 156 людей (ВПО з гарячих точок), серед яких були літні люди, люди з інвалідністю, з тяжкими захворюваннями, а ще багатодітні родини і сім’ї з новонародженими малюками. У липні сформували 163 продуктові та гігієнічні набори для дідусів і бабусь.
І, безумовно, з початку повномасштабного вторгнення російської нечисті постійно допомагаємо ЗСУ, щомісяця підтримуємо благодійним переказом військовий шпиталь. Наприкінці літа захисники, які перебувають в цьому закладі на лікуванні, подякували нашому банку за допомогу, а нашому британському акціонеру Стефану Полу Пінтеру герої передали український прапор з побажаннями і особистими підписами. Наші захисники неймовірні! Тому маємо за честь робити внесок у відновлення їх здоров’я і добрими справами, і небайдужістю, і щирими молитвами.

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела