Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України


Изображение 1
25-03-2024

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK

— У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У подальших планах – зростати, стати великим універсальним банком, працювати над впровадженням нових продуктів, над розширенням мережі відділень.

Зважаючи на статус банку, як одного з найстарших у країні, COMINBANK орієнтований на довгострокові відносини з клієнтами. Відповідно до нашої усталеної практики вкладів найбільшу % ставку клієнт зможе отримати, якщо розмістить кошти на строк 12 міс. Таким чином, сьогодні 80-85% вкладів у АТ «КОМІНБАНК» – на строк від 6 до 12 місяців. Зауважу і про співвідношення гривня/валюта, яке наразі є наступним: 70% вкладів у національній валюті і 30%  –  в доларах та євро.

У січні ми запустили новий депозитний продукт «Щасливий понеділок», за умовами якого відсотки виплачуються щотижня. Клієнт розміщує гроші на рік і отримує відсотки щопонеділка, а не за стандартною схемою — щомісяця або в кінці строку, тобто частіше ніж заробітну плату.

Також при оформленні певних депозитів клієнти обирають скретч-картку, яка забезпечує гарантований бонус від +0,5% річних до +2% річних до діючої ставки. І, звісно, у ці важкі для України часи, окрема програма лояльності діє для військовослужбовців.

В планах презентувати картковий продукт, що дозволить клієнтам зберігати свої вільні кошти на картці за вигідною % ставкою і при цьому з можливістю зняти їх у будь-який момент.

_____________

За час війни мережа банку зросла на 22 відділення (це 87% від кількості, яка була на початку 2022 року). Першим після вторгнення відкрилося відділення в Ужгороді.

Далі були відкриття у Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Одесі та Ізмаїлі. Минулого року одразу два нових відділення запрацювало у Львові, оскільки саме у західних регіонах країни внутрішня міграція посприяла бізнес-активності і стрибку кількості транзакцій. 

Ця тенденція у  COMINBANK лишається актуальною, в 2024-му розвиток мережі триватиме надалі.

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела