Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт


Изображение 1
11-12-2023

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK

— На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося зростати і залучати нових вкладників. Так, рівень облікової ставки знизився і логічно, що це поступово відчують клієнти.  Однак, поки що бурхливої реакції на ринку не спостерігається і ми робимо все можливе, щоб наші депозитні пропозиції лишалися для клієнтів максимально цікавими. Якщо облікова ставка знизилася до 16%, то ми знизили пропозиції усього на 0,5% пункти. Тому раджу не зволікати усім, хто обмірковує або сумнівається: чи варто вікривати депозити? Крім того ми підвищили ставку на короткострокові депозити (від 1 до 3-х місяців): зараз у нас можна розмістити гроші на цей термін під 11% річних.

У COMINBANK ми готові до масових відключень світла, всі відділення банку забезпечені джерелами безперебійного живлення або генераторами.  Після масованих ракетних атак і минулорічних блекаутів, цієї зими комерційні банки намагаються максимально підготуватися до ймовірних відключень електропостачання. Враховуючи попередній досвід країни, йдеться про оптимізацію роботи наявних відділень зі збереженням максимального спектру послуг, ефективну роботу головного офісу, підтримання резервного офісу та кіберзахист. 

COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт і доводить це конкретними справами. Від початку війни банк відкрив понад 20-ть нових відділень і в наступному році продовжить зростати: плануємо розширення мережі і відповідно – посилення команди.

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела