Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України


Изображение 1
05-06-2023

 

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління АТ «КОМІНБАНК»

За 30 років успішної роботи на ринку України АТ «КОМІНБАНК» уособлює турботу і підтримку клієнтів. Наша перевага – це індивідуальний підхід до клієнта: натхненна потужна робота експертної команди для вигідної співпраці у примноженні своїх заощадження. 
У COMINBANK ми пропонуємо депозитні програми, які навіть у важкі часи війни допомагають українцям грамотно управляти особистими фінансами, безпечно зберігати гроші й комфортно їх накопичувати.
Вкладникам, справді, пропонуємо одні з найвигідніших на ринку умов зі ставкою до 20,25%. А перевагою є можливість відкрити депозит на суму від 1000 грн. В переліку цікавих продуктів також
«Депозит забезпечений», де гарантією повернення коштів вкладників виступають цінні папери з портфеля банку. І окремо для військовослужбовців та членів їхніх родин впроваджена спеціальна програма лояльності і особливий бонус +1% до усіх депозитних програм у гривні.
Розміщуючи депозит, клієнт зараз нічим не ризикує, адже всі вклади клієнтів на 100% убезпечені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб впродовж дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення.
За три десятиліття своєї діяльності наш банк втілив багато доброчинних ініціатив. Звісно, коли почалася війна, ми переусвідомили корпоративну соціальну відповідальність і презентували її у оновленій концепції з назвою DOBROKOLO та гаслом: 
«Добро всім, хто коло тебе» — це саме той вектор, за яким у COMINBANKу сьогодні провадиться благочинність. З перших днів повномасштабного вторгнення банк активно допомагав ЗСУ і продовжує це робити зараз. Зокрема щомісяця підтримуємо благодійним внеском військовий шпиталь. Та далі – більше! В цьому році DOBROKOLO посилюється, робимо все, щоб допомогти ще більшій кількості людей. Тому у квітні 2023 року COMINBANK став офіційним партнером Благодійного фонду (БФ) ONUKY. В перший місяць разом із цим БФ ми допомогли 316 людям, з яких 72 дитини. Це підопічні фонду із соціально вразливих верств населення, а саме – одинокі літні люди, люди з інвалідністю, родини ВПО. Окрім того, наші волонтери залюбки допомагали працівникам фонду, беручи активну участь у фасуванні продуктових наборів. Я навела приклад обсягу допомоги лише за одним із наших доброчинних напрямків. І можу запевнити, що розміри і формати допомоги більшатимуть відповідно до наших можливостей. Торік АТ «КОМІНБАНК» переказав на добрі справи мільйони гривень.

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела