Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України


Изображение 1
05-06-2023

 

Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління АТ «КОМІНБАНК»

За 30 років успішної роботи на ринку України АТ «КОМІНБАНК» уособлює турботу і підтримку клієнтів. Наша перевага – це індивідуальний підхід до клієнта: натхненна потужна робота експертної команди для вигідної співпраці у примноженні своїх заощадження. 
У COMINBANK ми пропонуємо депозитні програми, які навіть у важкі часи війни допомагають українцям грамотно управляти особистими фінансами, безпечно зберігати гроші й комфортно їх накопичувати.
Вкладникам, справді, пропонуємо одні з найвигідніших на ринку умов зі ставкою до 20,25%. А перевагою є можливість відкрити депозит на суму від 1000 грн. В переліку цікавих продуктів також
«Депозит забезпечений», де гарантією повернення коштів вкладників виступають цінні папери з портфеля банку. І окремо для військовослужбовців та членів їхніх родин впроваджена спеціальна програма лояльності і особливий бонус +1% до усіх депозитних програм у гривні.
Розміщуючи депозит, клієнт зараз нічим не ризикує, адже всі вклади клієнтів на 100% убезпечені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб впродовж дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення.
За три десятиліття своєї діяльності наш банк втілив багато доброчинних ініціатив. Звісно, коли почалася війна, ми переусвідомили корпоративну соціальну відповідальність і презентували її у оновленій концепції з назвою DOBROKOLO та гаслом: 
«Добро всім, хто коло тебе» — це саме той вектор, за яким у COMINBANKу сьогодні провадиться благочинність. З перших днів повномасштабного вторгнення банк активно допомагав ЗСУ і продовжує це робити зараз. Зокрема щомісяця підтримуємо благодійним внеском військовий шпиталь. Та далі – більше! В цьому році DOBROKOLO посилюється, робимо все, щоб допомогти ще більшій кількості людей. Тому у квітні 2023 року COMINBANK став офіційним партнером Благодійного фонду (БФ) ONUKY. В перший місяць разом із цим БФ ми допомогли 316 людям, з яких 72 дитини. Це підопічні фонду із соціально вразливих верств населення, а саме – одинокі літні люди, люди з інвалідністю, родини ВПО. Окрім того, наші волонтери залюбки допомагали працівникам фонду, беручи активну участь у фасуванні продуктових наборів. Я навела приклад обсягу допомоги лише за одним із наших доброчинних напрямків. І можу запевнити, що розміри і формати допомоги більшатимуть відповідно до наших можливостей. Торік АТ «КОМІНБАНК» переказав на добрі справи мільйони гривень.

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела