Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

UKRSIBBANK підписав меморандум про співпрацю з Ужгородським національним університетом


Изображение 1
03-06-2024

У межах партнерства UKRSIBBANK BNP Paribas Group сприятиме професійному розвитку та потенційному працевлаштуванню студентів кафедри фінансів і банківської справи економічного факультету, обміну досвідом та практичними знаннями.

Робота з університетом базуватиметься на трьох напрямах: освітнє, наукове та гуманітарне співробітництво. Зокрема, організація та участь у спільних заходах, обмін досвідом, методичною літературою та інформацією, а також видання альманахів, річних оглядів, аналітичних звітів. Водночас студенти зможуть практикуватися в банку, готувати наукові та кваліфікаційні роботи, а викладачі проходити стажування.

Така співпраця допоможе покращити підготовчий процес фахівців та забезпечити ринок праці досвідченими кадрами в галузі фінансів. Банк зможе пропонувати випускникам вакантні посади. Водночас студенти отримуватимуть практичні навички під час навчання, а викладачі зможуть адаптувати дисципліни до змін у банківській сфері, орієнтуючись на реальні кейси.

Робота з молоддю – необхідність сьогодення, адже в майбутньому це допоможе збагатити ринок праці професіоналами. Також це чудова можливість ділитися експертизою та тонкощами професії, аби під час навчання студенти опановували практичні навички та занурювалися в робочі процеси міжнародної компанії, а після йшли працювати за фахом, будучи готовими до вимог роботодавців. Викладачам також корисна така співпраця, адже вони зможуть порівнювати теоретичні матеріали з реальними кейсами з банківського життя.

Віктор КОСАЧЕВИЧ
начальник Закарпатського регіонального управління UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Раніше UKRSIBBANK підписав меморандум про партнерство з КНУ ім. Тараса Шевченка, аби сприяти розвитку кар’єрного потенціалу молоді. Банк дружній до початківців у сфері фінансів і має для них спеціальні програми. Зокрема, UKRSIBBANK пропонує UKRSIB praktyka online, де студенти можуть зануритися у сферу фінансів та в майбутньому отримати омріяну посаду.

ДжерелоUKRSIBBANK 

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела