Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Чистий прибуток Укргазбанку за 10 місяців 2023 року склав 3,36 млрд грн


Изображение 1
10-11-2023

Державний Укргазбанк продовжує утримувати провідні позиції за ключовими показниками у банківському секторі та перевиконувати встановлені бюджетні показники щодо своєї прибутковості. 

Так, операційний прибуток банку за 10 місяців 2023 року до відрахувань у резерви та оподаткування склав  3,78 млрд грн, а чистий прибуток становив  3,36 млрд грн. При цьому, плановий показник з початку року перевиконано на 1,42 млрд грн.

Варто також відзначити, що ефективна робота Укргазбанку протягом жовтня дала  можливість банку третій місяць поспіль отримувати рекордний операційний прибуток до відрахувань у резерви та оподаткування за останні роки. За жовтень він становив 533,6 млн грн, а чистий прибуток 440,2 млн грн.

Державний Укргазбанк входить до переліку системно важливих банків України. З перших днів війни банк підтримує критично важливі та стратегічні галузі економіки країни, зокрема, підприємства агросектору, харчової промисловості, електроенергетики тощо, активно допомагає ЗСУ. Банк є одним із лідерів державних програм: «Доступні кредити 5-7-9%» (інвестиційний компонент), програми портфельного страхування експортних кредитів, а також програми іпотечного кредитування «єОселя».

Попри війну, банк продовжує активно розвивати та вдосконалювати власні дистанційні канали, завдяки чому актуальні для клієнтів продукти та сервіси стають ще більш зручними та доступними як у будь-якій точці України, так й за кордоном.

Як результат, кількість клієнтів, як довіряють державному банку постійно зростає. З початку 2023 року приріст гривневого портфеля фізичних осіб склав 3,5 млрд грн, а приріст гривневого портфеля юридичних осіб – 19,9 млрд грн. 

ДжерелоУкргазбанк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела