Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк надав перший в Україні кредит селищній громаді на будівництво пішохідного мосту


Изображение 1
03-07-2024

АТ «Укрексімбанк», з метою фінансування бюджету розвитку, надав Приютівській селищній громаді кредит у сумі 22 млн грн на будівництво пішохідного мосту через р. Інгулець.

Зведення мосту через р.Інгулець Приютівська селищна громада розпочала наприкінці 2021 року, але, через повномаштабне вторгнення рф, добудувати міст не вдалося.

«Левова частка нашого бюджету йде на забезпечення укриттів, підтримку та захист цивільного населення. Крім того, з початку широкомасштабного вторгнення ми стабільно надаємо допомогу нашим військовим. Зрозуміло, все це впливає на розподіл бюджету громади. Ми не хотіли «заморожувати» проєкт, який вже розпочато, але через постійне здорожчання матеріалів вартість будівництва зростає кожен місяць. Без підтримки Укрексімбанку ми б його ніколи не збудували», - зазначив Голова Приютівської громади Андрій Коломійцев.

«Ми дуже пишаємося, що Укрексімбанк став Банком, який надав перший кредит селищній громаді. Муніципалітети та невеликі територіальні громадами залишаються нашим «фокусним» сегментом. Ми підтримуємо різноманітні інфраструктурні проєкти, допомагаємо вирішувати енергетичні питання в містах, сприяємо розвитку індустріальних парків, беремо участь в реалізації проєктів з міжнародними фінансовими організаціями. Ми залишаємося найактивнішими учасниками ринку. Це вже наш другий проєкт з Приютівською громадою. До цього ми профінансували КП «Водолій» на купівлю спецтехніки в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9». До речі, це був також перший кредит в Україні за державною програмою для комунального підприємства», — зазначив член Правління Укрексімбанку Михайло Медко.

Довідково

Завдяки Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України» від 08.11.2023 р. Nº 3428-1X  сільські та селищні територіальні громади отримали право здійснювати місцеві запозичення та надавати місцеві гарантії. Ці зміни дозволяють реалізовувати невеликим громадам довгострокові інфраструктурні проєкти та пришвидшувати їх розвиток.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела