Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк надав фінансування комунальному підприємству Івано-Франківської міської ради у сумі 6,9 млн грн


Изображение 1
13-11-2023

АТ «Укрексімбанк» надав кредит КП «Франківськ Агро» Івано-Франківської міської ради на придбання сільськогосподарської техніки (трактор, сівалка та плуг) в сумі 6,9 млн грн.

Придбання цієї техніки є необхідним інвестиційним кроком, направленим на збільшення продуктивності та ефективності ведення сільського господарства. Техніка допомагає покращити обробку земельних угідь, посів рослин, знизити витрати на проведення аграрних робіт та виконувати роботу швидше та ефективніше.

Фінансування інвестиційного проекту КП «Франківськ Агро» Івано-Франківської міської ради відбулося в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

«Аграрний напрям в комунальному секторі економіки – це один із нових напрямів в традиційній комунальній економіці, направлений на ефективне використання вільних сільськогосподарських земель, які оточують великі міста громад. Він дозволяє не тільки вирішувати питання продовольчої безпеки мешканців громад, але й виступає додатковим джерелом наповнення місцевої скарбниці», - зазначив Начальник управління по роботі з муніципалітетами та комунальним сектором Олександр Решетнік.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела