Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Наглядова рада АТ «Укрексімбанк» завершила конкурсний відбір на заміщення деяких вакантних посад у команді Правління банку


Изображение 1
23-05-2024

У державному Укрексімбанку завершився конкурсний відбір на заміщення деяких вакантних посад у керівній команді членів Правління банку. За результатами відкритого конкурсного відбору до складу Правління банку після погодження Національним банком України приєднаються троє висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом роботи у банківській сфері.

Павел Гашковець обраний переможцем конкурсу на посаду члена Правління з питань організації роботи з проблемними активами. Павел має понад 25 років керівного досвіду у банках України, Австрії, Італії, Казахстану і Чехії.

Максим Земляний визначений переможцем конкурсу на посаду члена Правління з питань операційної діяльності. Максим обіймав керівні посади у банківській сфері в Україні понад 20 років, має практичний досвід забезпечення стійкості роботи банків у період повномасштабного вторгнення.

Світлана Агєєва стала переможницею конкурсного відбору на посаду члена Правління з питань фінансів банку. Світлана є досвідченою фахівчинею у сфері фінансового планування та аналізу. Експертиза Світлани включає більш ніж 10-річну роботу на посаді фінансової директорки в українських та європейських банках.

Павел Гашковець, Максим Земляний та Світлана Агєєва розпочнуть роботу на відповідних посадах після погодження їх кандидатур Національним банком України.

 

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела