Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Прибуток Райффайзен Банку склав 6,2 млрд грн, сплачено 1,8 млрд грн податків за 3 квартали 2023 року


Изображение 1
08-11-2023

Чистий прибуток Райффайзен Банку за результатами роботи у січні-вересні 2023 року досяг 6,2 млрд грн*.

При цьому валові доходи Райффайзен Банку за три квартали 2023 року склали 15,9 млрд грн порівняно з 12,4 млрд грн роком раніше (+28%).

Сума сплачених Райффайзен Банком податків та зборів  протягом січня-вересня 2023 року становила 1,8 млрд грн.

Активи банку станом на 30 вересня 2023 року досягли 182 млрд грн, порівняно з початком року вони зросли на 16 млрд грн або на 9,6%. Зобов’язання склали 159 млрд грн та з початку року зросли на 9,7 млрд грн або на 6,5%.

За січень-вересень 2023 року банк видав 77,2 млрд грн нових кредитів, із яких 52 млрд грн – галузям, які є критично важливими для країни (АПК, роздрібна торгівля, фармацевтика, постачання палива). Банк продовжує підтримку аграріїв, цей напрямок залишається пріоритетом Райфу – з початку року цим клієнтам було надано нових кредитів на майже 22 млрд грн.

Послуги Райффайзен Банку допомагають мільйонам українців вирішувати через цифрові канали та мережу відділень щоденні фінансові питання, отримувати кошти на розвиток і заощаджувати на майбутнє. У загальній кількості 2,9 млн клієнтів банку представники корпоративного бізнесу становлять на кінець вересня 12,6 тисяч. Значною мірою збільшилися активні користувачі послуг банку серед приватних осіб, чисельність яких зросла на 84,7 тисячі або на +4% рік до року.

Райф продовжує підтримувати країну й інвестуючи в державні цінні папери – за 9 місяців 2023 року банк збільшив портфель ОВДП на 10 млрд грн.  Загальний обсяг портфеля ОВДП Райффайзен Банку на кінець вересня становив 24,4 млрд грн, це найбільший портфель після державних банків.

Райффайзен Банк Україна забезпечує рух готівкових коштів, інкасувавши 102,5 млрд грн гривневої маси за 9 місяців поточного року, та традиційно посідає перше місце за обсягом готівкової валюти – євро та доларів США, що завозяться в країну.

Кошти  клієнтів на кінець вересня 2023 року становили 152,4 млрд грн і зросли з початку року на 9,4 млрд грн або 6,6%.

Як завжди, банк виконує вимоги НБУ на стабільно високому рівні. Станом на кінець вересня 2023 р. рівень достатності капіталу Райффайзен Банку становив 26,3% при мінімальному значенні 10%, а рівень достатності капіталу першого рівня становив 17,9% при мінімальному значенні 7%.

* згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності

Джерело: Райффайзен Банк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела