Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Агроклієнти Райффайзен Банку можуть отримати компенсацію 25% вартості сільгосптехніки та обладнання за державною програмою


Изображение 1
03-06-2024

Райффайзен Банк долучився до державної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» як уповноважений банк, підписавши з Міністерством економіки України відповідний Меморандум.

Сільськогосподарські виробники, клієнти Райффайзен Банку, можуть отримати компенсацію 25% вартості сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва, яку купують за кредитні або за власні кошти.

Дія програми поширюється на техніку від виробників/дилерів, акредитованих Мінекономіки та які внесені до окремого оновленого переліку.

Скористатися такою можливістю можуть клієнти Райфу – юридичні особи та ФОПи, які відповідають критеріям програми згідно Постанови КМУ.

«Відновлення даної програми – довгоочікувана подія і для клієнтів-аграріїв, і для виробників та постачальників техніки, оскільки першим вона надає підтримку у вигляді компенсації суттєвої частки вартості техніки, а другим – підтримку через стимулювання придбання техніки саме українського виробництва», — сказала заступниця голови правління Райффайзен Банку Лариса Бондарєва.

Щоб отримати 25% компенсації вартості (без урахування ПДВ) придбаної техніки чи обладнання, агровиробнику достатньо зробити такі кроки:

  • обрати виробника/постачальника та відповідну техніку з переліку на сайті Мінекономіки;
  • придбати за власні кошти або в кредит від Райфу необхідну техніку у даного виробника/постачальника. Якщо техніку було придбано раніше – перевірити наявність виробника/постачальника та техніки в оновленому переліку на момент придбання;
  • подати до уповноваженого банку, зокрема, до Райффайзен Банку, через який здійснювалась оплата за техніку, заявку та підтвердні документи.

Терміни подачі клієнтами заявок на компенсацію:

•      для техніки, придбаної до 1 грудня поточного бюджетного року, – подаються до 5 грудня поточного року;

•      для техніки, придбаної з 1 грудня поточного бюджетного року, – подаються до 1 квітня наступного бюджетного періоду.

Райффайзен Банк щомісяця подає відповідний реєстр до Мінекономіки.

Отримання компенсації агровиробником відбувається після погодження реєстру Міністерством економіки України та відповідного зарахування бюджетних коштів на банк, який, в свою чергу, потім направляє дані кошти клієнтам.

Джерело: Райффайзен Банк

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела