Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

У жовтні ПриватБанк відкрив рекордні 26 тисяч нових рахунків бізнес-клієнтів


Изображение 1
07-11-2023

У жовтні 2023 ПриватБанк відкрив більше 26 тисяч рахунків новим юридичним особам та підприємцям, що є рекордним показником за останні 3 роки та свідчить про активізацію ділової активності в країні.  

"Це більше ніж в 2 рази перевищує кількість поточних рахунків відкритих новим клієнтам у жовтні 2022 року. Значна частина клієнтів, що відкрили рахунки одразу підключили собі сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почали фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без додаткових комісій, а також POS-термінали та LiqPay” - повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. 

За словами Євгена Заіграєва, сьогодні ми бачимо цікаві тренди, наприклад, клієнти галузі роздрібної торгівлі, порівняно з іншими галузями стали відкривати рахунки у 1,5 рази активніше, ніж рік тому. А серед керівників нових бізнесів більше половини клієнток - жінки віком від 30 до 45 років з Київської, Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської областей. 

Про те, як просто та зручно ФОПу стати клієнтом ПриватБанку, маючи лише бажання, смартфон та кілька вільних хвилин - ми розповідаємо у новому циклі освітніх відео для підприємців разом з нашим “Агентом 3700” Антоном Тимошенко https://www.youtube.com/watch?v=ApO8HUD9l9k.  

За дослідженнями компанії CBR, у 2023 році 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела