Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк відкрив можливість отримувати дані про обтяження рухомого майна в “Приват24 для бізнесу”


Изображение 1
10-11-2023

ПриватБанк розширює можливості сервісу перевірки українських компаний «Досьє ділової репутації», який працює для клієнтів банку в “Приват24 для бізнесу”. Як повідомив член правління Приватбанку з питань МСБ Євген Заіграєв, відтепер можливо безкоштовно отримувати дані про стан обтяження рухомого майна в державному реєстрі ДРОРМ.  

За словами Євгена Заіграєва, сервіс «Досьє ділової репутації», який ПриватБанк запустив для бізнесу у серпні 2023 року, стає все більш популярним серед клієнтів - на сьогодні користувачами сервісу є понад 30 тисяч юросіб та підприємців. 

Перевірити інформацію про стан обтяження рухомого майна своєї компанії чи партнерів по бізнесу можна у мобільному додатку (меню «Послуги» - «Досьє ділової репутації») та веб версії “Приват24 для бізнесу” (меню «Партнери» - «Досьє ділової репутації»). 

Державний реєстр обтяжень рухомого майна містить інформацію щодо обтяжень рухомого майна, зокрема майна, що виступає заставою за договором, або арештованого у виконавчому провадженні чи податковою службою.  

Нагадаємо, сервіс «Досьє ділової репутації» дозволяє компаніям та підприємцям більше дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму. Також клієнти ПриватБанку можуть онлайн моніторити зміни за своїми компаніями та контрагентами. Щоб активувати моніторинг у послузі «Досьє ділової репутації» натисніть кнопку «Налаштування моніторингу» і «Підключити». Далі натисніть кнопку «Додати компанію», введіть ЄДРПОУ або ІПН і натисніть «Додати». Мониторинг своїх компаній та перших 3-х контрагентів - безкоштовний.

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела