Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк у Superhumans Centre представив можливості працевлаштування та доступності отримання банківських послуг для ветеранів та людей з інвалідністю


Изображение 1
24-06-2024

ПриватБанк долучився до відкриття другого корпусу Центру протезування, реабілітації і реконструктивної хірургії Superhumans та організації зустрічі пацієнтів - “випускників” Центру. Зокрема, під час заходу ПриватБанк влаштував “виїзний консультаційний центр”, під час якого працівники банку розповідали про програми для працівників з інвалідністю та військовим досвідом, кар’єрні можливості, особливості роботи в банківській сфері, а також про ті зміни, які відбуваються в банку задля розвитку безбар’єрного середовища. 

"ПриватБанк формує культуру поваги, прийняття та підтримки ветеранів, захисників вітчизни і людей з різними видами порушень. У фокусі - розуміння і врахування військового досвіду, готовність надавати додаткові можливості для роботи та розвитку людям з інвалідністю, налаштування та переобладнання як фізичних, так і диджитальних просторів Банку для надання інклюзивних фінансових послуг. Ми щиро прагнемо впровадити зміни і радо дослухаємось до порад наших клієнтів, які мають цей досвід, щоб ПриватБанк став ще зручнішим для усіх без винятку. Саме тому ми доєднались до цієї події у Центрі Superhumans сьогодні”, зазначив Антон Разумний, член правління ПриватБанку з питань комплаєнсу. 

ПриватБанк став одним з перших партнерів Superhumans, підписавши Меморандум про співпрацю у квітні 2023 року. Тоді ж було розпочато спільний благодійний проєкт «Беремо і повертаємо!», у рамках якого зібрано 50 мільйонів гривень на протезування кінцівок як для військових, так і цивільних. Сам ПриватБанк у рамках співпраці надав Центру благодійну допомогу на суму 20 мільйонів гривень.  

Через рік, у квітні 2024 року, Superhumans об’єднав ПриватБанк та міжнародну компанію Mastercard у новому проєкті «Обличчя людяності». Метою його є зібрати кошти на реконструктивну хірургію пацієнтів з травмами обличчя, отриманими внаслідок війни. 

Підтримати збір можна на спеціальній сторінці або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua.

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела