Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк створив найкращу екосистему банківського обслуговування бізнесу в регіоні - SME Banking Agency


Изображение 1
21-05-2024

За результатами щорічного дослідження "Екосистеми для бізнесу 2024" від експертів SME Banking Agency, ПриватБанк визнано банком, що створив найбільш розвинену в регіоні ЕМА екосистему банківського обслуговування бізнесу. Екосистема ПриватБанку визнана кращою серед учасників рейтингу - а це 86 банків з 9 країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

"Під час війни ми продовжуємо підтримувати український бізнес не лише сучасними якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, розвитком мережі еквайрингу, а й необхідними для роботи інноваційними сервісами та мотиваційними програмами”, - відзначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв. 

Екосистема обслуговування малого бізнесу ПриватБанку, крім кредитування, класичних банківських послуг, еквайрингу та сервісів електронної комерції, включає інтегровані в інтернет - банкінг “Приват24 для бізнесу” онлайн сервіси, що допомагають підприємцям вести бізнес.  

Зокрема, бізнес клієнти ПриватБанку активно користуються електронним документообігом, сервісами електронної звітності, кваліфікованим електронним підписом SmartID та сервісом Інвойсинг для створення й виставлення рахунків на оплату. У 2023 році банк додав до екосистеми новий сервіс сервіс «Досьє ділової репутації», що дозволяє компаніям та підприємцям в режимі онлайн дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму. 

Нагадаємо, за результатами дослідженнями компанії CBR у 2023 році, 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела