Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк планує до кінця року продати через СЕТАМ права вимоги за портфелем карткових кредитів на 4,8 мільярда гривень


Изображение 1
04-07-2024

В рамках затвердженої Урядом та НБУ політики скорочення проблемної заборгованості державних банків, ПриватБанк планує до кінця 2024 року продати права вимоги за портфелем карткових кредитів  загальною заборгованістю на суму 4.8 млрд грн. 

Як повідомила заступниця голови правління ПриватБанку з питань керування ризиками Лариса Чернишова, запланований на продаж портфель включає споживчі кредити минулих років, надані фізичним особам без забезпечення, які були визнані безнадійними та списані за рахунок сформованих резервів. З портфелю для продажу виключені кредити, за якими боржниками є військовослужбовці та мобілізовані -  за інформацією, яка наявна в ПриватБанку. 

Для забезпечення максимально чесних та прозорих умов продажу, ПриватБанк продовжить реалізацію прав вимог за картковими кредитами фізичних осіб через електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Наразі ПриватБанк оновлює Правила торгів, щоб залучити ширше коло потенційних гравців ринку. Наступне розміщення інформаційного оголошення про проведення електронних торгів заплановано на серпень 2024 року, про умови та час іх проведення буде повідомлено додатково. 

"Вітаємо таке рішення банку і раді продовжити ефективну співпрацю в реалізації прав вимоги. Зі свого боку ми продовжуємо покращувати процес торгів, щоб наші аукціони залишались сучасними та ефективними", – наголосив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Олександр Мамро.  

Нагадуємо, в березні 2024 року за результатами торгів на СЕТАМ банк успішно підписав угоду з переможцем електронних торгів з продажу портфелю карткових кредитів загальною заборгованістю на суму 491 млн грн. вартістю 13 101 000 грн. 

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела