Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк готовий фінансувати український бізнес на 200 млрд грн та буде допомагати бізнесу розвивати ініціативу - Євген Заіграєв


Изображение 1
27-06-2024

ПриватБанк на сьогодні готовий запропонувати ліміти фінансування для українського бізнесу, насамперед малого та середнього бізнесу, в сумі більше ніж 200 мільярдів гривень. Про це заявив під час Форуму Підприємців у Києві член правління банку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв. У той же час, за його словами, фактично бізнес зараз використовує лише 30 млрд грн і не поспішає брати кредити. Банкіри говорять вже про брак ідей, ініціативи, брак підприємництва - для вирішення цих питань банки починають розвиток системи освіти та підтримки бізнесу.  

ПриватБанк сьогодні розширює політику фінклюзії щоб стати партнером для бізнесу -  сервісних компаній, виробників та дилерів техніки, транспорту та обладнання, провайдерів послуг, рітейлу, держави тощо. “Ми працюємо над створенням «рішень» і вирішення задач та проблем клієнтів, а не для продажу своїх банківських продуктів”, - відзначив Євген Заіграєв. 

Також за словами Заіграєва ПриватБанк бачить своє майбутнє, в тому числі, як провайдер доступу бізнесу до міжнародних програм розвитку, підтримки, навчання, тощо. Серед основних програм підтримки бізнесу - програми портфельних кредитних гарантій від ЄБРР та КМУ, гранти від ЄБРР, USAID, GIZ та КМУ. Зараз Приватбанк в стадії запуску навчальної програми для українців, які хочуть робити експорт і бізнес з Польщею.  

Фінансова інклюзія для підприємців - це не лише про кредити. ПриватБанк розширює доступність безготівкових розрахунків із мобільним додатком Термінал з функцію ПРРО (хмарної фіскалізаціі). Завдяки зусиллям команди банку, Україна стала 3 країною в Європі та 6 в світі де можна приймати платежі через iPhone, а приймання платежів без POS-терміналу доступно на платформах iOS та Android. Ті підприємці, для яких раніше приймання карток було недоступним, сьогодні легко та швидко підключають додаток Термінал. 

ДжерелоПриватБанк 

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела