Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПриватБанк доплачуватиме кешбеки за міжнародні перекази RIA


Изображение 1
03-11-2023

Клієнти ПриватБанку зможуть отримати кешбек до 10 000 гривень, якщо користуються для закордонних переказів системою RIA та картками ПриватБанку і Mastercard.  

З початку листопада 2023 до кінця січня 2024 року кожен, хто отримає міжнародний переказ RIA на картки Mastercard ПриватБанку на суму від 1000 грн (у еквіваленті) та оплачує карткою покупки на суму від 100 грн, прийматиме участь у розіграші кешбеків від 100 до 10 000 гривень за переказ. Кешбеки розігруватимуть серед учасників програми щомісяця за умови реєстрації на спеціальній сторінці банку.  

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через Приват24, сервісний центр банку  або понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування. Надіслати грошовий переказ до України можна через 495 тисяч пунктів (з будь-якої країни світу) або мобільний додаток Ria (у 25 країнах).

ДжерелоПриватБанк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела