Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Благодійний проєкт БФ «Відчуй» та ПриватБанку зібрав понад 6 мільйонів гривень на інклюзивний табір для дітей


Изображение 1
25-06-2024

140 дітей змогли отримати свій незабутній досвід справжній літніх канікул завдяки меценатам, які  через канали для благодійних платежів ПриватБанку зібрали  6 250 057 гривень на програму "Беремо і робимо літо!". Літній інклюзивний табір працював впродовж 9-19 червня завдяки благодійному збору коштів, який ініціювали ПриватБанк та благодійний фонд "Відчуй". 

Табір проходив на Закарпатті і мав на меті не тільки відпочинок, а й подолання комунікаційних бар'єрів, соціалізацію дітей з порушенням слуху, дітей,  яких вдалось повернути з депортації, та тих, хто втратив своїх батьків через війну. 

"Ми вдячні кожному меценату, хто зрозумів і підтримав наш проєкт. Ми вдячні Vodafone Україна і маркетплейсу АЛЛО, які додали по 1 мільйону гривень до нашого великого збору з флагманським партнером - ПриватБанком. Завдяки цій підтримці ми змогли вже увосьме провести зміну нашого табору. Адже діти мають право на щасливе дитинство, на літо - з усією безтурботністю і тим унікальним досвідом, який у дорослому віці кожен згадує з посмішкою. Ми маємо робити усе, аби й у цей час наші діти отримали свою порцію літа з позитивними емоціями та вчилися комунікувати одне з одним”, вважає Дар’я Герасимчук, директорка організації “Відчуй”. 

"ПриватБанк минулого року ухвалив Стратегію безбар’єрності, і цього року ми реалізовуємо багато соціально-важливих програм на її виконання. Підтримка цього табору для нас є одним з визначальних проєктів цієї стратегії, адже він не лише дарує “літо” дітям з різних куточків країни, а й ще раз акцентує увагу на вразливості наших дітей у цей однозначно вирішальний час для країни, а також нагадує населенню про важливість перевірки слуху, особливо тим, хто пережив скрутні обставини . Ми щасливі, що змогли допомогти, адже прагнемо розвивати культуру інклюзивності та безбар’єрності в суспільстві”, зазначила Олеся Жулинська, керівниця звʼязків із громадськістю та комунікацій ПриватБанку. 

Учасники двох паралельних змін табору впродовж 11 днів не просто відпочивали від тривог та турбот, але й мали змогу посприяти розвитку своїх талантів на різноманітних майстер-класах, знаходили нових друзів та брали участь у навчальних ініціативах. Завдання інклюзивного табору - допомогти подолати бар’єри у спілкуванні та соціальних навичках підлітків, які мають порушення слуху, та тих, хто таких порушень не має, проте зазнав інших травм, зокрема психологічних. Також, учасник идругої паралельної зміни в таборі - родини, які щойно дізнались про діагноз своєї дитини - якісно ввійшли в послугу раннього втручання та отримали потрібну психологічну допомогу.   

Нагадаємо, що благодійний збір «Беремо і робимо літо!» тривав з березня до червня. Підтримати інші благодійні проєкти ПриватБанку можна за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: меню «Добро» в Приват24 чи «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування, а також через сайт dobro.privatbank.ua.

ДжерелоПриватБанк

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела