Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

180 млрд грн виплачених державі коштів, 90 млрд кредитів, лідерство в платежах та інноваційні сервіси – ПриватБанк залишається опорою української економіки


Изображение 1
30-05-2024

30 травня 2024 року у Києві лідерська команда ПриватБанку та представники акціонера – держави - оприлюднили інтегрований звіт про результати діяльності банку за 2023 рік, як у сфері бізнесу, так і підтримки суспільства та цілей сталого розвитку.   

У 2023 році банк отримав рекордний прибуток до оподаткування у обсязі 72,8 млрд грн та за результатами року виплатив державі 57 млрд грн у вигляді податку на прибуток та дивідендів. Загалом у вигляді дивідендів та податків у 2018-2023 роках банк вже повернув державі майже 180 млрд грн.  

Сильні фінансові результати та стійкість банк забезпечив, продовжуючи підтримувати економіку. Чистий кредитний портфель бізнес-клієнтів зріс удвічі з початку повномасштабного вторгнення. Банк увійшов у топ 50 екваєрів світу, завдяки зусиллям його команди Україна стала третьої країною у Європі, де підприємці отримали можливість приймати платежі за допомогою iPhone та додатку «Термінал». 

ПриватБанк зберігає лідерство у роздрібному кредитуванні, збільшивши кредитний портфель на 39% (17 млрд грн). А також запропонував своїм 18,4 млн активним користувачам затребувані сервіси.  Зокрема новий картковий продукт для збору коштів та планування бюджету. Сервісом «Конверти» волонтери можуть користуватися як карткою з аналітикою надходжень, звичайні користувачі можуть використовувати сервіси автонакопичення та додавати друзів для спільної акумуляції коштів.   

Для забезпечення надійності та безпеки своїх сервісів банк продовжив інвестувати в кібербезпеку та модернізував свою IT-інфраструктуру.  У 2023 році ПриватБанк ухвалив мультихмарну стратегію, (робота на різних платформах, таких як Amazon Web Services та Google Cloud Platform), яка зараз підтримує деякі з наших критично важливих рішень для аналізу даних та обчислень кінцевих користувачів. Ми також інвестуємо у фізичну інфраструктуру та безпеку наших співробітників. В різних типах приміщень банку встановлено понад 800 генераторів. Укриттями обладнано майже 4000 робочих місць. 

"Цього року ми говоримо не лише про фінансові досягнення, але й соціальне значення ПриватБанку. Ми не тільки підтримуємо економіку надійними фінансовими послугами, але й активно долучаємося до життя громад через численні соціальні проєкти, через об’єднання, сприяння інклюзивності та суспільству без бар’єрів," — підсумовує Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку. 

У 2023 році ПриватБанк надавав свої сервіси (Приват24, АТМ каси банку, сайт dobro.privatbank.ua) та здійснював комунікаційну підтримку благодійних зборів у партнерстві з авторитетними благодійними та громадськими організаціями, а також зробив досить значний внесок власному благодійному фонду та іншим громадським організаціям для зміцнення обороноздатності країни та гуманітарної підтримки.   

"Злагоджена робота держави та державних банків є дуже важливою в умовах воєнного стану та великих викликів. ПриватБанк знову підтвердив свою надійність та операційну ефективність. Фінансові показники свідчать про професійне управління ресурсами ПриватБанку і його високу відповідальність перед державою та громадськістю. В умовах війни ПриватБанк залишається опорою економіки та фінансової стабільності України", – зазначив заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук. 

З річним звітом ПриватБанку можна ознайомитися за посиланням

ДжерелоПриватБанк

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела