Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Підключайте ОщадPAY та отримуйте 0% комісії за обслуговування платежів при оплаті картками VISA


Изображение 1
13-11-2023

Ощад пропонує торговцям, які підключаться до сервісу ОщадPAY, нульову комісію за еквайрингове обслуговування платежів через POS-термінали за картками Visa. Вигідний тариф діятиме до 31 грудня 2023 року включно.

ОщадPAY – застосунок, який перетворює смартфон на базі Android на POS-термінал та може фіскалізувати як готівкові, так і карткові операції за допомогою програмного РРО.

В умовах дефіциту електроенергії ОщадPAY став ще більш незамінним помічником українських підприємців під час повномасштабної війни. Робота ОщадPAY не залежить від електропостачання та дає змогу обслуговувати покупців безперебійно.

Більше 1,9 млн трансакцій на суму понад 1,5 млрд гривень – такий обсяг платежів здійснили за 10 місяців 2023 року 7 тисяч клієнтів цього сервісу. Це стільки ж, скільки за весь минулий рік.

Користувачі мобільного застосунку ОщадPAY можуть проводити через власний смартфон готівкові та безготівкові оплати з використанням безконтактних карток та гаманців Apple Pay та Google Pay.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела