Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк та Добропільська МВА домовилися спільно підтримувати місцевий бізнес


Изображение 1
23-05-2024

З метою підтримки підприємців Ощад та Добропільська міська територіальна громада уклали договір, що передбачає надання можливості клієнтам мікро- малого та середнього бізнесу (ММСБ), які отримали в Ощадбанку фінансування в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», одержати 100% відшкодування ставки протягом перших двох років користування цим кредитом.

Договір укладено відповідно до умов програми підтримки представників ММСБ, які працюють на території Добропільської міської територіальної громади, на 2024 – 2026 роки.

«Від початку повномасштабної війни багатьом підприємцям довелось релокувати свій бізнес, а ті, хто залишився, втратили частину клієнтів, ринки збуту та прибуток. Тому Ощад у співпраці з місцевою владою прагне допомогти відновити такі підприємства, переформатувати їх або започаткувати щось нове»,  зазначила Ганна Прасол, начальниця Донецького обласного управління Ощадбанку.

За обсягами фінансування Ощадбанк є  лідером  програми «Доступні кредити 5-7-9%» у Донецькій області. За період з лютого 2022 року 22 підприємці Донеччини отримали кредити в Ощаді в рамках цієї програми на загальну суму 122,7 млн грн, зокрема в Добропільській громаді – 5 клієнтів, які одержали позики на суму 55,2 млн грн.

«Мета нещодавно затвердженої програми  – створення  прозорих, зрозумілих та чесних правил, щоб кожен підприємець мав доступ до пільгових кредитів. Це допомога від влади, аби бізнес вистояв та розвивався. Таким чином ми спрямовуємо ресурси місцевого бюджету на підтримку економіки регіону та створення додаткових робочих місць, без чого повноцінне життя прифронтових територій не є можливим», – відзначив Андрій  Бондаренко, начальник Добропільської  міської військової адміністрації.

 

ДжерелоОщадбанк 

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела