Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк та бронзові призерки Євробачення-2024 alyona alyona & Jerry Heil разом з Visa та UNITED24 зібрали 10 млн грн на відбудову зруйнованої гімназії у Дніпропетровській області


Изображение 1
29-05-2024

У рамках проєкту  «Мій голос відбудовує» Ощад та партнери зібрали 10 млн грн на відбудову розбомбленої агресором гімназії у Великій Костромці на Дніпропетровщині. Представниці України на Євробаченні alyona alyona & Jerry Heil стали амбасадорками цієї благодійної акції. 

Збір відбувався через платформу UNITED24. Visa та Ощадбанк подвоювали всі донати, що здійснювались їхніми картками. Благодійна кампанія тривала впродовж місяця – з 25 квітня по 25 травня.

Ощад уже не вперше допомагає закладам освіти, адже сприяння розвитку молоді є одним з ключових напрямів соціальної відповідальності банку. Так, Ощадбанк спільно з компанією Visa започаткував благодійну акцію «Подаруйте укриття дітям». Мета проєкту – зробити очне навчання в українських школах більш безпечним завдяки облаштуванню спеціальних шкільних укриттів.

На перший такий проєкт з облаштування сховища Шосткинського навчально-виховного комплексу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 і дошкільного навчального закладу було зібрано 1 500 000 гривень. Презентація побудованого укриття відбулася 27 липня 2023 року.

Таку ж суму було зібрано і для реалізації другого етапу проєкту. У грудні 2023 року Ощадбанк і Visa відкрили другий простір-укриття – цього разу для учнів Снігурівського ліцею №3 на Миколаївщині. Це єдина школа, що вціліла в населеному пункті під час повномасштабної війни. Завдяки цьому до офлайн-навчання повернулось близько 600 дітей.

 

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела