Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощад видав перший кредит муніципалітету з початку повномасштабної війни


Изображение 1
14-11-2023

Ощадбанк уклав перший кредитний договір із муніципалітетом з початку повномасштабної агресії проти України:  фінансування отримала Запорізька міська рада. Сума угоди становить 200 млн грн терміном на 5 років.

Цільове призначення кредиту – проведення видатків, спрямованих на розвиток транспортної, житлово-комунальної та соціальної інфраструктури громади. В першу чергу, за інформацією позичальника, кошти будуть спрямовані на капітальні ремонти, реставрацію житлових будинків, пошкоджених внаслідок ракетних ударів, а також на капітальний ремонт та облаштування укриттів в установах соціальної сфери та житлово-комунальному господарстві.

«Ми маємо давні партнерські стосунки з Запорізькою міською радою. Це вже п’ятий кредит, наданий Ощадом міськраді за 6 років співпраці, загальний обсяг фінансування перевищує 1,1 млрд грн. Разом із тим цей кредит, я впевнений, є передвісником повернення муніципалітетів на фінансовий ринок. Якщо у 2021 році обсяг здійснених місцевих запозичень становив понад 18 млрд грн, то у 2022 році – лише 974 млн грн. А за 2023 рік, за даними міністерства фінансів, видано вже три кредити на загальну суму понад 1 млрд грн, враховуючи наш», – наголосив Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес.

Станом на 01 жовтня 2023 року Ощадбанк утримує лідируючу позицію за обсягом кредитного портфеля муніципалітетів із часткою 63% ринку. Починаючи з 2018 року Ощад профінансував понад 760 проєктів для муніципалітетів.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела