Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощад видав 2 тисячі іпотечних кредитів за програмою єОселя


Изображение 1
09-11-2023

Ощадбанк видав 2 тисячі позик за програмою єОселя на загальну суму майже 3 млрд грн з моменту старту державної програми. Двотисячну, ювілейну іпотеку під 3% оформлено в Одесі. Власниками однокімнатної квартири стала молода родина медика Віктора.

Таким чином Ощадбанк залишається лідером програми, надавши найбільше пільгових кредитів на житло серед усіх банків-партнерів. Частка Ощаду за програмою пільгового кредитування становить близько 43% як за сумою, так і за кількістю виданих кредитів. Переважну більшість позик отримали правоохоронці та військовослужбовці. Лідерами за кількістю отриманих кредитів є Київська, Чернігівська, Волинська, Рівненська області та місто Київ. 

Нагадуємо, що для військових, правоохоронців, вчителів, науковців та медиків діє пільгова ставка кредитування 3% річних. Для інших категорій громадян ставка становить 7%. Кредит надається на строк від 1 до 20 років для придбання помешкання в житловому будинку квартирного типу. Власний внесок – від 20% вартості предмета іпотеки.

Подати заявку на участь у програмі можна в мобільному застосунку Дія.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела