Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощад пропонує міжнародним партнерам свої послуги в рамках спільних проєктів відбудови України


Изображение 1
16-11-2023

Про це голова правління Ощадбанку Сергій Наумов заявив під час панельної дискусії в рамках міжнародних щорічних зборів Forum on Investment and Transformation (FIT) for Ukraine. Захід, який відбувся у Варшаві, зібрав представників влади різних держав, міжнародних організацій та бізнесу, що зацікавлені в допомозі українській економіці.

Закликаючи міжнародні фінансові організації долучитись до спільних з Ощадбанком проєктів відновлення та розвитку української економіки, Сергій Наумов зазначив, чим саме провідний український держбанк може бути корисним для міжнародних партнерів.

За словами керівника Ощаду, серед послуг банку можна виокремити:

  •  допомогу в реалізації грантових програм; 
  •  співфінансування інфраструктурних проєктів; 
  •  перевірку репутації українських партнерів; 
  •  реалізацію програм кредитних гарантій; 
  •  контроль за використанням отриманого фінансування. 

Голова правління Ощадбанку зауважив, що цей перелік не є вичерпним. Банк завжди знайде обопільно цікаву пропозицію для тих, хто бажає взяти участь у відбудові України. 

«Якщо ви маєте намір допомогти бізнесу та народу України, знайте, що у вас для цього є надійний фінансовий партнер в особі Ощадбанку», – наголосив Сергій Наумов.

Окрім того, банкір перерахував програми, які реалізує Ощадбанк для підвищення доступності своїх кредитних продуктів для бізнесу. Серед них пільгові державні програми («Доступні кредити 5-7-9%», портфельні гарантії, допомога підприємцям через ЕКА), регіональні ініціативи (меморандуми про спільну підтримку бізнесу з обласними військовими адміністраціями та муніципалітетами) та міжнародні проєкти (співпраця зі Sparkasse / GIZ, EBRD, WNISEF, EIB тощо).

Кредитна підтримка економіки України є одним зі стратегічних напрямів роботи Ощаду під час повномасштабної війни. Загальний обсяг кредитного портфеля бізнесу банку станом на кінець ІІІ кварталу становить 70,1 млрд грн. З них 48,9 млрд грн – портфель великих корпорацій і 21,2 млрд грн – портфель підприємств ММСБ.

 

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела