Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощад надав бізнесу понад півмільярда гривень за новими умовами програми доступних кредитів


Изображение 1
09-11-2023

З моменту оновлення наприкінці вересня умов програми «Доступні кредити 5-7-9%» Ощадбанк видав підприємцям 236 кредитів на загальну суму 509 млн грн, у тому числі 116 млн грн підприємствам переробної галузі.  

На деокупованих територіях за цей період часу бізнес отримав підтримку від Ощаду на загальну суму 239 млн грн. З них 60 млн грн видано саме переробному бізнесу.

Загальний обсяг позик, наданих Ощадбанком з моменту старту держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%», становить понад 30 млрд грн. За кількістю та обсягом виданих позик у рамках програми Ощад посідає друге місце серед банків-партнерів.

«Пріоритетними для фінансування за оновленими умовами програми є переробні підприємства, проєкти енергоефективності та бізнес на деокупованих територіях. Нові умови програми спрямовано на відновлення та розвиток тих галузей, які дають найбільший економічний ефект, генерують високу додану вартість і мають стати драйверами зростання економіки, а також на відродження постраждалих від війни територій. Ощад першим з банків повертається на деокуповані території, ми найкраще розуміємось на потребах підприємців там. За перший місяць оновлених умов Ощад видав понад 30% кредитів серед усіх державних банків, що беруть участь у програмі», – прокоментувала членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за ММСБ, Наталя Буткова-Вітвіцька.

Нагадуємо, що підприємства, які працюють у зоні високого воєнного ризику (на деокупованих територіях), у рамках оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9%» зможуть сплачувати проценти на рівні 1% протягом перших двох років (5% починаючи з третього року на інвестиційні потреби та 3% – на фінансування оборотного капіталу). Для таких підприємств, включаючи переробну галузь та сферу енергомодернізації, підвищено ліміт до 150 млн грн і збільшено термін фінансування до 10 років. Для решти компаній, які вже адаптувались до поточних умов, процентна ставка залишається на рівні 7% або 9% на інвестиційні потреби та підвищується до 13% річних на поповнення оборотних коштів.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела