Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощад надав бізнесу понад півмільярда гривень за новими умовами програми доступних кредитів


Изображение 1
09-11-2023

З моменту оновлення наприкінці вересня умов програми «Доступні кредити 5-7-9%» Ощадбанк видав підприємцям 236 кредитів на загальну суму 509 млн грн, у тому числі 116 млн грн підприємствам переробної галузі.  

На деокупованих територіях за цей період часу бізнес отримав підтримку від Ощаду на загальну суму 239 млн грн. З них 60 млн грн видано саме переробному бізнесу.

Загальний обсяг позик, наданих Ощадбанком з моменту старту держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%», становить понад 30 млрд грн. За кількістю та обсягом виданих позик у рамках програми Ощад посідає друге місце серед банків-партнерів.

«Пріоритетними для фінансування за оновленими умовами програми є переробні підприємства, проєкти енергоефективності та бізнес на деокупованих територіях. Нові умови програми спрямовано на відновлення та розвиток тих галузей, які дають найбільший економічний ефект, генерують високу додану вартість і мають стати драйверами зростання економіки, а також на відродження постраждалих від війни територій. Ощад першим з банків повертається на деокуповані території, ми найкраще розуміємось на потребах підприємців там. За перший місяць оновлених умов Ощад видав понад 30% кредитів серед усіх державних банків, що беруть участь у програмі», – прокоментувала членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за ММСБ, Наталя Буткова-Вітвіцька.

Нагадуємо, що підприємства, які працюють у зоні високого воєнного ризику (на деокупованих територіях), у рамках оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9%» зможуть сплачувати проценти на рівні 1% протягом перших двох років (5% починаючи з третього року на інвестиційні потреби та 3% – на фінансування оборотного капіталу). Для таких підприємств, включаючи переробну галузь та сферу енергомодернізації, підвищено ліміт до 150 млн грн і збільшено термін фінансування до 10 років. Для решти компаній, які вже адаптувались до поточних умов, процентна ставка залишається на рівні 7% або 9% на інвестиційні потреби та підвищується до 13% річних на поповнення оборотних коштів.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела