Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Головою оновленої наглядової ради Ощадбанку став Володимир Лавренчук


Изображение 1
14-11-2023

Розпочала роботу оновлена наглядова рада Ощадбанку. На першому своєму засіданні вона обрала головою Володимира Лавренчука.

Володимир Лавренчук має 36 років досвіду в банківській сфері. З них 27 років – у топ-менеджменті найбільших державного (Ощадбанк) та іноземного (Райффайзен Банк Аваль) банків. Під його керівництвом український банк Аваль було перетворено на повноцінного члена австрійської банківської сім’ї Райффайзен. Починаючи з 2020 року він є керівником українського офісу NEQSOL Holding з фокусом на інвестиційну діяльність та управління портфелем активів та членом наглядової ради Vodafone Україна.

Також з числа членів були обрані голови комітетів ради:

комітету з питань ризиків та комплаєнсу –  Елізабет Нельсон;

комітету з питань аудиту – Хуан Енріке Перес Калот;

комітету з питань призначень та винагород посадовим особам – Володимир Лавренчук;

комітету з питань стратегії та трансформації – Олександр Роднянський.

Нагадаємо, що в результаті передбаченого чинним законодавством оновлення складу наглядової ради Ощадбанку до її складу приєднались чотири досвідчених експерти фінансового ринку – Міхал Крупінський (Michal Krupinski); Володимир Лавренчук, Елізабет Нельсон (Elisabeth Nelson)  та Філіп Хізлі (Philip Heasley). Ще два члени – Хуан Енріке Перес Калот (Juan Enrique Perez Calot) та Антон Пятигін зберегли свої місця в наглядовій раді з попередньої каденції.

До числа членів ради також входять три залежних члени: Юлія Пашко (від Комітету Верховної Ради), Роза Тапанова (від Кабінету Міністрів) та Олександр Роднянський (від Президента України).

«Я дякую колегам за честь бути обраним головою наглядової ради Ощадбанку. В цей час, повний складних викликів, наглядова рада та правління мають зосередитись на збереженні операційної стабільності банку та підвищенні його ефективності. Важливим напрямом є кредитна підтримка бізнесу та громадян, а також робота над фіксуванням та подальшим відшкодуванням збитків, отриманим банком внаслідок російської агресії. Ці завдання – серед стратегічних, над якими ми будемо працювати в першу чергу», – заявив новообраний голова наглядової ради Володимир Лавренчук.

«Вітаю факт, що Ощадбанк отримав повноцінну і дієздатну наглядову раду. Я хочу побажати її членам успішної роботи на благо Ощаду та всієї фінансової системи й висловити сподівання щодо ефективної співпраці з правлінням банку, яку ми мали з попереднім складом наглядової ради. Експертиза цієї ради і новобраного голови – на дуже високому рівні, що допоможе банку бути успішним прикладом стійкості та надійності, які під час повномасштабної війни демонструє українська банківська система», – прокоментував новину голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

 

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела