Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

КРЕДІ АГРІКОЛЬ ВИСТУПАЄ ПАРТНЕРОМ 15-ОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВЕДЕННЯ АГРОБІЗНЕСУ В УКРАЇНІ»


Изображение 1
16-11-2023

Креді Агріколь Банк підтримує аграрний бізнес та виступає партнером 15 міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні», що відбудеться 12 грудня в Києві. Організатори заходу - асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent.

«Ось уже 30 років Креді Агріколь успішно працює на ринку України і агробізнес – один із основних стратегічних напрямів банку. Як стратегічний партнер для агробізнесу ми продовжуємо фінансування галузі, розвиваємо партнерські програми та підтримуємо провідні спеціалізовані заходи. Ми прагнемо якнайкраще задовольняти потреби клієнтів та робити свій внесок у їхній розвиток» - коментує Наталія Порвіна, директорка департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь.

В рамках конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» будуть обговорюватися такі теми: аграрний 2023: підсумки та прогнози, прифронтовий агробізнес, адаптація аграрного сектору в умовах євроінтеграційних процесів, великий агробізнес та партнери: ефективні моделі підтримки.

Бізнес-конференція збирає керівників компаній, представників влади, іноземних експертів та основних учасників агросектору. Захід відбудеться із дотриманням усіх норм безпеки.

Більше про захід та реєстрація тут.

Джерело: Креді Агріколь Банк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела