Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Глобус Банк розширює перелік продуктів для Забудовників


Изображение 1
17-11-2023

Глобус Банк продовжує приділяти пріоритетну увагу роботі із забудовниками України, вбачаючи у цьому запоруку швидкої відбудови України та покращення економічної активності в країні в цілому.

В рамках даної стратегії, Банком, першим на ринку, було запроваджено гарантію для замовників будівництва на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України №596 від 13.06.2023 «Деякі питання виконання вимог Закону України “Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”.

Отримання Забудовником даної гарантії гарантуватиме кінцевим покупцям, які придбають майнові права на квартири, що будуються, що ці квартири не будуть продані двом та більше особам. А у разі, якщо таке станеться, то Банк виплатить покупцю компенсацію у розмірі сплачених ним коштів на придбання даної квартири.


Окрім гарантій для кінцевих покупців для забудовників дана гарантія надає додаткові переваги, адже вона дозволяє зареєструвати майнові права на квартири, які не продано, у відповідному державному реєстрі, що дозволить банкам більш охоче кредитувати такі квартири.

Дана гарантія доступна як для забудовників, які мають сталі партнерські зв’язки із Банком, так і для нових забудовників, які не співпрацюють з Банком.  

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням та телефоном  у Києві (044) 392 00 00 або у будь-якому відділенні Глобус Банку.

З нами Ви завжди знайдете легке рішення фінансових питань!    

 

Джерело: Глобус Банк

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела