Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Глобус Банк розширює перелік продуктів для Забудовників


Изображение 1
17-11-2023

Глобус Банк продовжує приділяти пріоритетну увагу роботі із забудовниками України, вбачаючи у цьому запоруку швидкої відбудови України та покращення економічної активності в країні в цілому.

В рамках даної стратегії, Банком, першим на ринку, було запроваджено гарантію для замовників будівництва на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України №596 від 13.06.2023 «Деякі питання виконання вимог Закону України “Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”.

Отримання Забудовником даної гарантії гарантуватиме кінцевим покупцям, які придбають майнові права на квартири, що будуються, що ці квартири не будуть продані двом та більше особам. А у разі, якщо таке станеться, то Банк виплатить покупцю компенсацію у розмірі сплачених ним коштів на придбання даної квартири.


Окрім гарантій для кінцевих покупців для забудовників дана гарантія надає додаткові переваги, адже вона дозволяє зареєструвати майнові права на квартири, які не продано, у відповідному державному реєстрі, що дозволить банкам більш охоче кредитувати такі квартири.

Дана гарантія доступна як для забудовників, які мають сталі партнерські зв’язки із Банком, так і для нових забудовників, які не співпрацюють з Банком.  

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням та телефоном  у Києві (044) 392 00 00 або у будь-якому відділенні Глобус Банку.

З нами Ви завжди знайдете легке рішення фінансових питань!    

 

Джерело: Глобус Банк

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела