Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Зарплатний проєкт Sense Bank набирає обертів: з початку року майже 52 тисячі нових клієнтів


Изображение 1
04-07-2024

З початку 2024 року близько 52 тисяч українців стали активними користувачами Sense Bank, приєднавшись до його зарплатно-карткового проєкту.

Нові клієнти відкривали зарплатні картки як самостійно, так і в рамках зарплатних проєктів своїх роботодавців. До слова, 630 юридичних осіб розпочали співпрацю з Сенс Банком у цьому напрямі лише за останні пів року.

Найбільше нових партнерів представлено у Києві та області. На другому місці — Слобожанський регіон (Харківська, Полтавська, Сумська області). Також значно зросла кількість власників зарплатної картки банку на заході України.

За словами Антона Гонтаренка, директора Департаменту розвитку зарплатних проєктів Сенс Банку, українці зіштовхуються з багатьма викликами, повʼязаними з війною, вимушеною міграцією, відключенням світла, тому стабільність і доступність сервісів, особливо у сфері фінансів, — те, що сьогодні найбільше цінують клієнти банків.

«Ми розуміємо потреби клієнтів — як фізосіб, так і компаній, тому працюємо над тим, щоб навіть у часи найбільшої невизначеності, вони отримували стабільний, зручний сервіс, водночас мали вигідні умови обслуговування, — коментує Антон Гонтаренко. — Ми постійно розвиваємо програму лояльності, додаючи нові акції та пропозиції, а наприкінці 2023 року запустили унікальну послугу — диджитал-оформлення зарплатного проєкту».

Диджитал-оформлення зарплатної картки від Sense Bank — єдина подібна послуга на ринку України. Вона дозволяє відкривати картку, на яку нараховуватиметься заробітна плата, дистанційно через QR-код або гіперпосилання.

Так само роботодавці мають можливість замовити зарплатний проєкт від Сенс Банку повністю онлайн. Отримавши спеціальний QR-код, компанія розсилає його співробітникам, а вони можуть самостійно оформити собі зарплатні цифрові картки Sense Bank.

Джерело: Сенс Банк

Экспертное мнение

Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами Ми будуємо довгострокові відносини із своїми клієнтами
Борис РАФАЛОВИЧ , заступник Голови Правління COMINBANK На даний момент у Комінбанку працює акція Дохід... Далее
Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее

Архив раздела