Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Sense Bank удвічі збільшив темпи кредитування готівкою з початку року


Изображение 1
29-05-2024

Sense Bank відновив кредитування готівкою у ІV кварталі 2023 року. За півроку обсяги кеш-кредитування банку зросли вдвічі і продовжують активно збільшуватися.

З початку повномасштабного вторгнення цілі, на які клієнти найчастіше беруть кеш-кредити, практично не змінилися. Це здебільшого великі витрати, як-от відновлення чи ремонт житла, купівля меблів, побутової техніки, ремонт або придбання вживаного авто. Також серед потреб — купівля «сьогоденних» товарів, наприклад, генераторів і сонячних батарей. До слова, нові та існуючі клієнти Сенс Банку можуть оформити кредит готівкою від 5 до 300 тисяч гривень на споживчі потреби.

Незмінним залишається і профіль клієнта. Це фізичні особи, громадяни України, що отримують постійний щомісячний дохід, мають офіційне працевлаштування та позитивну кредитну історію.    

Також на ринку кредитування готівкою зберігається традиційна сезонність, щоправда, не в тих обсягах, які були до повномасштабної війни. До 2022 року значна активність ринку збільшувалась навесні, зокрема в березні та квітні, наразі зростання не настільки стрімке. На думку Ольги Пархоменко, Директорки з роздрібного кредитування Сенс Банку, на темпи відновлення ринку споживчого кредитування, з одного боку, впливає попит за рахунок покращення фінансового стану позичальників, а з іншого — пом’якшення кредитних політик Банків. Але насамперед воно залежить від поточної ситуації в країні, що напряму пов’язано зі споживчими настроями. Це можна спостерігати після «активності» тривог, обстрілів і відключення світла у регіонах.

Попри це, зростання попиту на готівкові кредити традиційно очікується у серпні, коли родини з дітьми починають готуватися до шкільного сезону, а також напередодні новорічних свят. 

Нагадаємо, оформити кредит готівкою в Sense Bank можна на офіційному сайті, у відділеннях банку та мобільному застосунку Sense SuperApp. Більше про умови можна дізнатися за посиланням.

Джерело: Sense Bank

Экспертное мнение

Депозити, які пропонує один з найстарших банків України Депозити, які пропонує один з найстарших банків України
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK У грудні 2023-го наш банк відзначив своє 30-річчя. У... Далее
Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися Темпи переходу на дистанційні канали прискорилися
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Банки в Україні працюють і працювали навіть у перші... Далее
COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт COMINBANK серед тих, хто стійко тримає фінансовий фронт
Тетяна ПУТІНЦЕВА, Голова Правління COMINBANK На другому році війни COMINBANKу попри все вдалося... Далее
Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання Україна вийде переможцем з війни і банківський сектор розпочне своє стрімке зростання
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Нині, перебуваючи в динамічній ситуації,... Далее
«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее

Архив раздела