Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Перший в Україні месенджер для грошей: Sense Bank реформував систему платежів і переказів


Изображение 1
09-11-2023

9 листопада 2023 року Sense Bank презентував новий функціонал для здійснення переказів та платежів через фінансовий месенджер в цифровому банку Sense SuperApp. Відтепер усі перекази та платіжні операції між клієнтами банку можна швидко й зручно здійснювати через єдиний канал месенджеру — вдосконалений сервіс швидких грошових переказів у вигляді чату, в якому можна обмінюватись текстовими повідомленнями, а також додавати стікери до переказу та ставити реакції.

«Команда розробників постійно працює над впровадженням інноваційних продуктів та рішень в Sense SuperApp. Рік тому Sense Bank запустив перший в Україні фінансовий месенджер, а відсьогодні ми реалізували новий підхід для здійснення усіх платежів і переказів через месенджер. Основна ідея в тому, що переказати та отримати гроші в сучасному світі — так само просто, як надіслати або отримати повідомлення у месенджері», — підкреслює Інна Тютюн, Член Правління, директор блоків IT та роздрібного бізнесу Sense Bank.

 
image-642

Оновлення отримав і основний екран платежів і переказів, де з’явилось універсальне поле вводу для будь-якого реквізиту. Відтепер клієнту не потрібно самостійно обирати тип платежу: введення будь-якого із реквізитів (номер картки чи телефону, ім’я отримувача, IBAN тощо) дозволить цифровому банку самостійно визначити, як переказувати гроші. Після переказу автоматично створюється шаблон, в якому зручно відображається вся історія взаємодії з цим отримувачем і надалі можна легко повторювати операції. Важливі шаблони можна винести на робочий стіл або закріпити зверху в списку.

Популярні платежі (комунальні послуги, інтернет, поповнення мобільного і т.д.), якими найчастіше користується клієнт, тепер відображаються в послідовності за частотою використання, тобто налаштовуються індивідуально під кожного клієнта.

Скористатись новими функціями можна вже зараз, оновивши додаток Sense SuperApp в App Store чи Google Play.

Sense Bank — один із системно важливих банків України з понад 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 58 тис. юридичних осіб та 86 тис. ФОПів. У банку працює близько 4 тис. співробітників.

Джерело: Sense Bank

Экспертное мнение

«Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні» «Банк відреагував на зміни динамічно й адаптивно: умови за депозитами залишилися на привабливому рівні»
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК Сповільнення інфляції та досить стійка ситуація на... Далее
«Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів» «Клієнти використовують банк, як надійне місце сховку для своїх коштів»
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Війна змінила пріоритети українців щодо заощаджень... Далее
COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України COMINBANK: турбота про клієнтів впродовж 30 років успішної роботи на ринку України
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління АТ КОМІНБАНК За 30 років успішної роботи на ринку України АТ ... Далее
Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає Кредобанк з перших днів повномасштабної війни в Україні допомагає
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ Кредобанк Фінансовий ринок оперативно реагує на зміни... Далее
Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками Для нас це велика відповідальність — продовжувати підтримувати тих, хто потребує допомоги саме зараз, формуючи майбутнє своїми вчинками
Тетяна ПУТІНЦЕВА , Голова Правління COMINBANK Так, дійсно наші вклади дозволяють отримувати дохід до... Далее
«В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково» «В умовах війни Кредобанк продовжує працювати прибутково»
Непередбачуваність сценаріїв подальшого розгортання воєнних дій не дає змоги точно визначити чи спрогнозувати... Далее

Архив раздела